💛 15-й тиждень програми «Думай на рівних» провели у групах старшого віку🤝

Цього тижня ми з дітьми вчилися бути уважними до почуттів інших, проявляти емпатію, підтримувати друзів і допомагати кожному відчувати себе частиною колективу. Разом робимо наш світ добрішим! 🌈✨

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *