Англійська мова

Охолені всі вікові групи

  • Англійська мова для дітей від 2 до 5 років – це ідеальний період вивчення мови, адже в цьому віці дитина краще сприймає мову, запам’ятовує, водночас тренує пам’ять і розвиває уявлення про світ.
  • Дитина не сприймає вивчення англійської мови як додаткове навантаження, адже пізнавати світ для малюка в такому віці –  природний процес.
  • У сучасному світі стільки корисної інформації іноземною мовою! Англійська для малюків створить можливість пізнавати світ, культури, звичаї інших народів.
  • Групи до 12 дітей – це індивідуальний підхід до кожної дитини та увага до його особистих потреб. Спілкування в колі однолітків не тільки збільшує інтерес дитини, а й розвиває соціальні навички малюка.

Логоритмічний гурток «Смайлик»

Для дітей молодшого та середнього дошкільного віку

Логоритміка – комплекс вправ, які дитина виконує за допомогою музики і віршів. Це корекційна педагогіка, завдяки якій рухи супроводжуються звуком. Педагоги займаються нею з дітьми, щоб виправити мову за допомогою рухів і звукового супроводу. Ці вправи дуже корисні для дітей. Вони розвивають дихання, мову, слух, моторику, творчі здібності. 

Заняття включає в себе:ритміку, артикуляційну гімнастику, дихальну гімнастику, вокало-терапію та вправи на розвиток моторики, уваги, формування навичок ритмічної ходьби, синхронізації рухів. 

Хореографічний

Гурток охоплює дітей середніх та старших груп

Хореографія для малюків – цікаве і рухливе захоплення, яке перш за все розвиває відчуття ритму, музичний слух, гнучкість і координацію. Якщо копнути глибше – спектр користі істотно розширюється:

  • Поліпшується сила і витривалість. В процесі діти вчаться володіти своїм тілом і розвивають м’язову силу. Багато руху виконуються в статиці, що добре позначається на загальній підготовці.
  • Стає рівною постава, а дитина інтуїтивно перестає сутулитися. Коли танцюрист вміє себе подати – зовсім інакше сприймається естетика танцю, чому навчають вже з перших занять.
  • Поліпшується гнучкість. Багато елементів вимагають гарної розтяжки, чому приділяють багато уваги педагоги. Сісти на шпагат – найменше, що буде вміти дитина.
  • З’являється координація і хороша орієнтація в просторі. Згодом малюк буде плавно і впевнено виконувати багато елементів. Аж до інтуїтивного знання, як повинна бути зафіксована рука по відношенню до положення тіла.
  • Поліпшується дисципліна. На заняттях важливо слухати педагога і відповідально виконувати завдання. Поступово малюк навчиться бути спокійним, відповідальним і отримає цінний навик – вміння контролювати власні емоції.
  • З’явиться завзятість, і бажання доводити почате до кінця. Танці – суперництво, де хочеться бути кращим в групі і постійно демонструвати хороший результат.

«Біблія для малят»

Джиу-джитсу

Художньо-естетичний «Чудово-кольорово»

Легоцеглинки

Театральний гурток

Навчального 2023-2024 року театральний гурток відвідують діти молодшого і середнтього віку.
В сучасному світі театральні гуртки для дітей повинні бути невід’ємною частиною їхнього розвитку. В першу чергу тому, що це допомагає розвинути емоційний інтелект вашої дитини.
Театр – це вид мистецтва, який стимулює допитливість, аналітичні здібності.
Театр задовольняє психологічні потреби дітей і може стати ключовим моментом у формуванні їх особистості. Важливим моментом є те, що дитина здобуває колективний досвід. Адже вона – учасник вистави, член команди чогось спільного.
Тут відбувається контакт з живим словом, завдяки чому:
Вимова дитини стає чіткою.
Збільшується словниковий запас.
Завдяки театральним заняттям несміливі діти здобувають впевненість в собі. Галасливі, навпаки, стають спокійнішими і вчаться опановувати себе.
Діти вчаться відчувати радість та смуток, бачити добро та зло.